Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ma ktoś już O3 model 2014?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ja mam auto z 24 tygodnia. Belka tłumie niemiłosiernie. G....No poprawili.
    Jest- O3 2.0 TDI Elegance- nabity w belke...
    Była- O2 FL 1.6 TDI CR SERIA
    Była- O2 1.9 TDI PD BXE MOD

    Komentarz


    • #27
      a ja mysle o wersji 1.6 TDI 4x4, czy taka ma belke czy wielowahacz ?

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez kc2ine
        a ja mysle o wersji 1.6 TDI 4x4, czy taka ma belke czy wielowahacz ?
        resory piórowe...



        zartuje :-)
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Bogol
          Ja mam auto z 24 tygodnia. Belka tłumie niemiłosiernie. G....No poprawili.
          No proszę - a komuś z forum sprzedawca nawciskał, że model 2014 będzie poprawiony. Ale chyba nikt nie jest zaskoczony.

          Wczoraj dzwoniłem do SAP z pytaniem o zawieszenie belkowe w modelu 2014 - pani w ogóle nie rozumiała o co chodzi z tym "2014" - cały czas poprawiała mnie że to rocznik 2013 :roll: . Chyba pierwszy raz w życiu usłyszała termin "rok modelowy". A wy narzekacie na niekompetencje pracowników salonu.

          Komentarz


          • #30
            lepiej wybrać wielowahacz.
            Nie trzeba się zastanawiac czy poprawili czy nie, nasłuchiwać i się martwić.

            W Golfie wielowahacz jest w znacznie większej ilości modeli.

            Komentarz


            • #31
              lol

              ja z belką nie mam najmniejszych problemow. jest cicho i bezproblemowo. przestańcie bajki słuchać o hałasie. lol
              O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
              Błękit RACE
              Beżowa Alcantara
              Columbus
              Webasto

              Komentarz


              • #32
                Re: lol

                Zamieszczone przez BiDi01
                ja z belką nie mam najmniejszych problemow. jest cicho i bezproblemowo. przestańcie bajki słuchać o hałasie. lol
                Może w modelu 2014 faktycznie - bo w pierwszych egzemplarzach to porażka - gorzej niż w fabii. A jechałem czterema różnymi (jeden na 17", trzy na 16").
                I potwierdził to kolega, który też jazdę próbną odbył - tylko że jemu to akurat nie przeszkadzał (co nie oznacza że nie występowało).

                Komentarz


                • #33
                  ja mam MY 2014 produkcja 36 tydzień - zero hałasu belki, cisza i spokój a jeżdże po Łodzi w 80% Przejechane prawie 3000 km.
                  Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                  Komentarz


                  • #34
                    ja przejechałem ponad 5 000 km i mam jedną z pierwszych octavii w combi. Produkcja 32 tydzień.
                    Nie mam żadnych stuków ani nic. Samochód oglądało na żywo 7 chłopaków z forum i po jeździe testowej potwierdzili że ŻADNYCH hałasów nie ma. Także nie jest to moja wyimaginowana subiektywna opinia.
                    Dodam że na spocie w Lublinie też jeździłem z jednym z kolegów i również potwierdził, że jest zero hałasu.
                    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                    Błękit RACE
                    Beżowa Alcantara
                    Columbus
                    Webasto

                    Komentarz


                    • #35
                      Ostatnio specjalnie by to sprawdzić na jeździe testowej pojechałem na drogę z "kocimi łbami" i płytami betonowymi. W moim odczuciu cisza (O3 liftback) i pod tym względem nie mam żadnych zarzutów do Skody. Porównując z moją starą A3 to niebo a ziemia, ze wskazaniem in plus dla Skody.
                      Natomiast nie miałem odpowiedniego kawałka drogi by sprawdzić jak się zachowuje O3 z belką w zakrętach. Nie podejrzewam, żeby była jakaś tragedia, bo stara A3 na belce się dobrze trzyma drogi, a zimą choć sama jeżdżę spokojnie, to się zastanawiam co ci kierowcy tak wolno jeżdżą. Reasumując więc belka z pewnością nie jest rozwiązaniem na tyle złym by w aucie typu O3 na nią narzekać, kwestia za to z pewnością rozbija się o pozostałe elementy zawieszenia i zestrojenie wszystkiego odpowiednio.
                      Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                      Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                      Komentarz


                      • #36
                        no to moze na szczescie juz to poprawili?
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          Ja jechałem podczas dodatkowej jazdy próbnej 2 tygodnie temu O3 z czerwca, specjalnie po dziurach, i dla mnie problemu nie było....
                          O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                          Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                          Przebieg-ponad 25 000 km ...

                          Komentarz


                          • #38
                            W innym wątku opisywałem swoją weekendową przygodę z O3 1.4 TSI Elegance i tam niemiłosiernie tłukło, gorzej niż u mnie w F1. Pytanie teraz czy to był już MY2014 czy coś z początku produkcji. Stan licznika jak miałem auto to niecałe 4000 km. Pytanie ile nim jeżdżą, bo jeśli dużo i jest to MY2014 to trochę się boję jeśli chciałbym kupić O3 w niedługim czasie.
                            SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

                            SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez grzesk
                              W innym wątku opisywałem swoją weekendową przygodę z O3 1.4 TSI Elegance i tam niemiłosiernie tłukło, gorzej niż u mnie w F1. Pytanie teraz czy to był już MY2014 czy coś z początku produkcji. Stan licznika jak miałem auto to niecałe 4000 km. Pytanie ile nim jeżdżą, bo jeśli dużo i jest to MY2014 to trochę się boję jeśli chciałbym kupić O3 w niedługim czasie.
                              Ja w ciągu 2 tygodni zrobiłem 3000 km i nic nie tłucze, a mam lepsze auta w garażu niż O3 i wiem co mówie.
                              Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez Festexx
                                Ja w ciągu 2 tygodni zrobiłem 3000 km i nic nie tłucze, a mam lepsze auta w garażu niż O3 i wiem co mówie.
                                To może ja miałem auto z początku produkcji albo jeździłem po gorszych drogach. W każdym razie będąc u Ciebie w mieście nie zwracałem uwagi na hałasy albo ich wtedy nie było bo mniej nierówności było
                                W każdym razie w tym egzemplarzu stuki z tylnego zawieszenie psuły cały "urok" auta.
                                SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

                                SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez grzesk
                                  Zamieszczone przez Festexx
                                  Ja w ciągu 2 tygodni zrobiłem 3000 km i nic nie tłucze, a mam lepsze auta w garażu niż O3 i wiem co mówie.
                                  To może ja miałem auto z początku produkcji albo jeździłem po gorszych drogach. W każdym razie będąc u Ciebie w mieście nie zwracałem uwagi na hałasy albo ich wtedy nie było bo mniej nierówności było
                                  W każdym razie w tym egzemplarzu stuki z tylnego zawieszenie psuły cały "urok" auta.
                                  No tak tylko że 80% to ja jeżdże po Łodzi z racji tego że tutaj pracuję, a tutaj super szos nie ma
                                  Co do Bełchatowa to proponuję przejechać się Wyszyńskiego od Czaplinieckiej do ronda na Pabianice u mnie na tym odcinku jest cicho, a ta droga to chyba poza kategorią powinna być ( w Rumunii pewnie leśne drogi są lepsze )
                                  Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Ja odebrałem wczoraj...mam ciszę,jeżeli chodzi o tylne zawieszenie...natomiast fabryka nie zamontowała alarmu...zastanawiam się co zrobić z tym fantem :?

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez mario
                                      Ja odebrałem wczoraj...mam ciszę,jeżeli chodzi o tylne zawieszenie...natomiast fabryka nie zamontowała alarmu...zastanawiam się co zrobić z tym fantem :?
                                      A był na zleceniu, ze ma być fabryczny?
                                      Fabryka produkuje to, co pojawiło się w zamówieniu.
                                      Podaj mi numer VIN to zobaczę, czy miał być fabryczny.
                                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez mario
                                        Ja odebrałem wczoraj...mam ciszę,jeżeli chodzi o tylne zawieszenie...natomiast fabryka nie zamontowała alarmu...zastanawiam się co zrobić z tym fantem :?
                                        no to po co odebrałeś :?:
                                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez kecaj
                                          Zamieszczone przez mario
                                          Ja odebrałem wczoraj...mam ciszę,jeżeli chodzi o tylne zawieszenie...natomiast fabryka nie zamontowała alarmu...zastanawiam się co zrobić z tym fantem :?
                                          A był na zleceniu, ze ma być fabryczny?
                                          Fabryka produkuje to, co pojawiło się w zamówieniu.
                                          Podaj mi numer VIN to zobaczę, czy miał być fabryczny.
                                          kecaj,

                                          A pytanie z nieco innej kategorii: czy wybranie RS kombii z wiekszoscia dodatkow na pokladzie opoznia/wydluza termin produkcji? Zlozylem 2 tygodnie temu zamowienie i nie znam nawet terminu jeszcze. Zapytalem tez, czy mozna w kombii RS domowic dach panoramiczny, ale tez zero odpowiedzi - a widze, ze w innych krajach taka opcja do kombii RS wystepuje.

                                          No i na koniec: czy Superby produkuja moze szybciej niz RS'y?

                                          Z gory bardzo dziekuje

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            lempart, poproś o 6 znakowy numer zamówienia. Zobaczymy w czym jest problem.
                                            czy Superby produkuja moze szybciej niz RS'y?
                                            To wszystko zależy od wyposażenia z jaki zamawiane są samochody. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że coś jest szybciej produkowane. Pamiętajmy też, że są to dwie różne linie produkcyjne o różnych możliwościach.
                                            Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              kecaj, czy chodzi o numer zamowienia z umowy? u mnie jest 9 znakow
                                              Black magic

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez greg505
                                                kecaj, czy chodzi o numer zamowienia z umowy? u mnie jest 9 znakow
                                                Nie dealer musi podać Ci ten numer z systemu zamówień
                                                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez kecaj
                                                  Zamieszczone przez greg505
                                                  kecaj, czy chodzi o numer zamowienia z umowy? u mnie jest 9 znakow
                                                  Nie dealer musi podać Ci ten numer z systemu zamówień
                                                  OK, dzieki za info. Dowiem sie i podesle Z gory dziekuje za pomoc.
                                                  Przy okazji -- czy mozliwe jest zamowienie do Kombi RS dachu panoramicznego, pomio ze nie ma go w konfiguratorze? W innych krajach jest to mozliwe. Dzieki raz jeszcze

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    dziewiętnaście cali też możesz zamówić do RS a w konfi nie występuje
                                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X